• Home
  • Teams
    • Senioren
      • ONDO 1
      • ONDO 2
      • ONDO 3
      • ONDO 4
      • ONDO 5
      • ONDO VR1
      • Veteranen
    • Junioren
      • JO19-1
      • JO17-1
      • JO17-2
      • MO17
      • JO15-1
      • JO15-2
      • JO13-1
      • JO11-1
      • JO10-1
      • JO9-1
      • JO8-1
      • JO7
  • Clubinfo
    • Algemene info
    • Ledenadministratie
    • Route
    • Blessures
    • Privacy Policy sv ONDO
  • Sponsoring
    • Hoofdsponsor
    • Sub-hoofdsponsoren
    • Stersponsoren
    • Alle sponsoren
    • De Club van 100
    • Sponsor worden?
    • Sponsor aandragen
  • Webshop
  • Contact
  • Email
  • Facebook
  • Twitter

  • Nieuws
  • Afgelastingen
  • Programma
  • Opstellingen
  • Evenementen
  • Clubfunding

Ondo – Grashoek 3-2

Ondo – Grashoek 3-2 (2-1)

Het was alweer maanden geleden dat Ondo voor eigen publiek mocht spelen. Deze wedstrijd werd winnend afgesloten maar nu kreeg Ondo al vroeg in de wedstrijd een tegendoelpunt te verwerken. Door een te zachte terugspeelbal kon spits Cris Hunnekes de 0-1 op het scorebord zetten. Langzamerhand kwam Ondo steeds beter in het spel. Een afvallende bal werd door Rob Kessels over de verdediging van de bezoekers gekopt en de opkomende Rudi Nijssen gaf de Grashoek doelman het nakijken 1-1. Na een half uur spelen was het Bart Loomans die op snelheid iedereen het nakijken gaf en zijn voorzet bracht Rob Kessels in stelling die koelbloedig afrondde, 2-1. Net voor rust leverde Stan Berkers een perfecte voorzet af die via het hoofd van Rob Kessels nog maar net gepareerd kon worden door de Grashoek doelman.

Ondo begon de tweede helft beter en zette Grashoek direct onder druk. Dit resulteerde al vrijsnel in een penalty door hands in het zestienmetergebied. Rudi Nijssen wist de penalty beheerst binnen te schieten 3-1. Twee minuten later stond de teller alweer op 3-2 door onoplettendheid van de Ondo defensie waardoor Marcin Kokoszka hard binnen kon schieten. Naargelang de wedstrijd naar het einde toe liep begon de kwaliteit van Ondo af te nemen. De spitsen waren moe gestreden en de voorsprong kon niet worden uitgebouwd. Daardoor werd het op het einde van de wedstrijd nog spannend omdat Grashoek massaal de aanval zocht maar Luuk van den Boer hield het doel schoen en stelde daarmee de 3 punten veilig.

Opstelling: Luuk van den Boer; Bas Ramaekers, Joost Berkers, Bart Janssen, Stan Berkers; Tom Klein Zieverink, Thijs Haasen, Rudi Nijssen; Bart Loomans, Rob Kessels, Robin Janssen.

Wissels: Stan Raijmakers voor Robin Janssen, Bart Mennen voor Bart Loomans.  

Categorie: Geen categorie

HOOFDSPONSOR

Sub-hoofdsponsoren

Cogas Zuid BV
Cogas Zuid BV
logo miba home
logo miba home
Bij Willem
Bij Willem
Martens Logistics
Martens Logistics

Stersponsoren

download
download
Naamloos-7
Naamloos-7
HOefnagels logo
HOefnagels logo
GREBO Groenprojecten
GREBO Groenprojecten
Rrob Jansen Montage
Rrob Jansen Montage
Juniek Interieur
juniek
Heatsupply
heatsupply
Frans van der Zanden
Frans van der Zanden
Van Mierlo Vlees
Van Mierlo Vlees
Pro line
Pro line
HD Solar
HD Solar
Interveld
Interveld
Peka
Peka
Daniël Stukadoorsbedrijf
Daniël Stukadoorsbedrijf
VEMA
VEMA
Werkplaatsinrichting.nl
Werkplaatsinrichting.nl
Willem Bos
Willem Bos
Ton Maas Assurantiën
Ton Maas Assurantiën
Garage Vink Asten
Garage Vink Asten
Lintermans Autorijschool
Lintermans Autorijschool
Expert Asten
Expert Asten
Aarts Metaal
Aarts Metaal

Copyright © 2021 ONDO| Webhosting door VLG